| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

se přidám k stížnostem,mohu být ale nas.ána tak leda na sebe,mého psa a cizí kočku - v zájmu zachování obou očí mého psa a aby taky nerozcupoval kočku,která před ním neměla šanci na velké louce kam utéct...jsem sebou švihla a výsledkem je celá jedna zasádrovaná ruka, vykloubení lokte,což mi v nemocnici na chiře včera navečer 2 doktoři snad srovnali. Ale znamená to vánoce doma místo ve welnesu,otázka jak dopadne lyžování v únoru.

Před 12 lety jsem měla v sádře kotník a tak si nějak řikám,že ta noha byla mnohem menší omezení.
Nevím třeba stále, kdo mě zabalí a zapne bundu,až půjdu sama sundávat sádru,ted asistuje manžel.

Měla jste některá taky vykloubeninu lokte či něčeho jiného a jak se to zahojilo?Sádru budu mít 14 dní celkem a pak rehabky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.