| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lassie, upřímnou soustrast.
Já jsem si jista, že tě maminka i takhle vnímá, můžeš to všechno, i to obejmutí, udělat ještě teď...i když nebude fyzické. Možná bude víc uspokojující a vyrovnávající pro ni, než pro tebe.
Udělala bych to, v klidu bych si někde sedla a vypovídala "jí" všechno, co potřebuju. A pak bych jí pustila.

Jo, rodiče se málokdy zavděčí, ať jsou jací jsou...děti na ně mají veliké nároky. Ale žádný člověk není jen špatný. Já jsem si jista, že "tělo" nevypovídá nic o tom, jak moudrý člověk uvnitř je...děti mohou být mnohem moudřejší, než maminky...a maminky jsou někdy jako malé děti. V kontinuitě času jde o zkušenosti, stáří té "dušičky" uvnitř. A teď to vnímám hodně, že děti lecčemus opravdu důležitému rozumějí, ale rodiče ještě ne.
Špatně se to chápe z pozice toho dítěte.
A neznamená to, že ten člověk, co ještě neumí nebo neví, že je to špatný člověk...prostě dělá to, co zmůže, co dokáže.
Maminka dělala to, co dokázala v té chvíli...koneckonců moje taky :-)...a myslím, že každého z nás.
A že tu lásku vnímá i mezi "dimenzemi", to jsem si zcela jista.

~s~~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.