| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

O svěření se žádá na OSPODu?
Co k tomu potřžebuji?
Manžel odešel před necelým rokem. /údajně nikoho neměl, ačkoli vše svědčí na to, že měl dávno. Nyní se milenka, která je z hlavního města a já předpokládala, že manžel, kterého mám stále ráda, půjde za slečnou a všem se nám uleví....tak slečna se stěhuje do stejného města...a manžel, který doposud na děti zvysoka kašlal, začíná pracovat na vztahu on-děti. Slečnu už má jisou, chce i děti....a mě začíná vydírat tím, že pokud "nebudu rozumná", bude chtít děti on, popř střídavou péči. Doposud jsem neměla strach, vypadalo to, že děti prostě odstříhává se mnou, ale ne, ted je začíná přitahovat a protože vždy je pro něj rozhodující to, co chce on, předpokládám, že výhružky začne plnit-.
Ještě potřebuji asi poradu s právníkem, já o rozvod žádat nechci (eticky se mi to příčí, mám muže ráda i ekonomicky nevím, co bude pro mě výhodné vzhledem k hypotékám apod), ale chci být ohledně dětí ve výhodě a o svěření zažádat. Mohu bez ohledu na rozvod zažádat o svěření do péče? O děti se starám sama řadu měsíců, ale manžel tady má trvalé bydliště. Fyzicky doma není 11měsíců. Prosím poradte, mám strach, že bych o děti mohla třeba přijít. Jsem emočně labilnější než manžel, jsem pod tlakem dlouho, jeho projev je suverenita sama, slečnu má za zády, jsou na mě dva, finančně mají oba taky lepší zázemí....díky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.