| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Navrhovala jsem kuchyně, sama často vařím a peču a bydlela jsem v 5 pronajatých bytech a některé kuchyně navrhoval člověk, který nikdy nevařil. Osvědčilo se mi: do rohu umístit dřez s odkapávačem na nádobí /odkapávač umístit do rohu, pokud je na něm nádobí, nepřekáží, netrčí/, myčku umístit hned vedle dřezu tak, abys mohla otevřít myčku a stát přitom u dřezu a mastné nádobí skládat vedle sebe do myčky bez přenášení a kapání špíny, a mezi džezem a sporákem prostor minimálně 5Ocm,ideálně cca 70 cm- na tomto prostoru budeš nejčastěji pracovat,krájet,odkládat omyté kapající suroviny, porcovat a naklepávat maso, vypracovávat těsta, takže čím větší ten pracovní prostor mezi varnou deskou a dřezem bude, tím déle trvá úklid. Pokud pečeš,budeš potřebovat prostor na vyvalování těsta, jehož ideální plocha je cca 90-100cm abys měla po ruce všechny přísady, minimálně však 70cm, na to také někteří návrháři nemyslí a zbytečně prostor dělí a člení. Snížená varná plocha mi přišla k vzteku z důvodu omývání a sušení několika ploch po skončení vaření /ty výškové přechody a malé plošky kolem varné desky jsou k ničemu/. Otočné koše do rohové skřínky jsem z vlastní kuchyně vyhodila, nádobí z nich vypadávalo dozadu, kam jsem se těžko dosávala, roh využívám na ukládání něčeho, pro co nejdu tak často. Praktický je také zabudovaný odpadkový koš a to nejlépe hned pod dřezem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.