| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

doporučuji mýdlo u dřezu, já mám dřevěnou linku a mám tam jen položené mýdlo v mýdlence nebo mačkací, ale ničí mi to linku a tak si chci nechat (snad to ještě půjde) takové , že je pod linkou zásobník na mýdlo a nahoru vyvedené dávkovací, tak aby mi příp. mýdlo odkapávalo do dřezu a ne nikam na linku (dřevěnou linku si chci nechat a tohle jí škodí)
pak mi přijde praktický dřez v úrovni linky tj. vše setřeš do dřezu a nemusíš okolo dřezu řešit ten rantl, ale u mé dřevěné to nejde - no možná by to šlo, ale bojím se, že voda by dřevo zespodu ničila, asi to nepůjde. Ale kdyby ne, tak si to ráda dám.
Nemáte to někdo ? dřevěnou linku (Ikea) a dřez bez rantlu tj. v úrovni nebo pod úrovní linky ?
pak mi přijdou praktická také světla (pozor na to, že některá hodně hřejí tj. pak ti zahřívají potraviny pod a nad nimi i ve skříňce nad linkou (tj. nejsou přímo u poličky, přesto výrazně hřejí)
pak - mívala jsem s dětmi dvě lednice - hodily se, ale časem jsem přešla opět na jednu a z jedné co odešla udělala úložný prostor, takže dočasně výborné
jo pohodlné zavíraní šuplíků s dorazem nebo jak se to jmenuje (plynulé samo) a u dvířek též je dobré


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.