| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

u nás naopak, u pultu se jí i pracuje, neustále. ke stolu nechodí nikdo. to se teda změní s dětma trochu, ale u nás je barpult středobod celýho bytu.

roletka je praktická věc, ale když je kuchyň v lesku, tak ruší. z toho důvodu mám normální dvířka otevírající se servomotorem nahoru z linky, na dotek (drahý jak prase, ale super).

koše jsou na prd, pořiď si vysouvací rohový police (drahý jak prase, ale super).

hlavní je mít všude spoustu zásuvek, já je mám i v tý nice na přístroje, co se pak zavře.


všechno mam tip on, takže na ničem nemám madla, varnou desku mám dlouhou, 4 vedle sebe, takže před ní je místo na krájení a nemusim se nahýbat přes jeden kastrol do druhýho, nehrozí spálení. trouba ve výši očí s pojezdy, základ, bez pojezdů ani ránu. zásobník na mýdlo a jar zabudovaný do dřezu. rohový drátěný police a závěsný systémy. vzadu tvrzený sklo, co nemá spáry.

a s tim uklízením se kroť, jinak se zblázníš. jsem v dost podobný pozici, osvč, dvojčata, otec napůl doma, bla bla, ale bez chůvy a uklízečky bych se z toho posr..., to je naprosto jistý

některý ty uklízecí pochody, to mi připadá jak OCD, v těhotenství a po porodu se to kámošce dost rozvinulo (nespala, protože hodinu kojila, hodinu dítě myla, krémovala, přebalovala a vážila, a hodinu ho nechala spát a pak znova, málem jí regulerně hráblo)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.