| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

I my chodili k dr.Krejčířové :-) a ta mi to řekla, také mi naposledy řekla,že budoucnost mého syna vidí v oblasti výpočetní techniky - v tom jí věřím na 100%

Já to neřeším, protože vidím jak neuvěřitelně se zlepšuje a zvládá věci u kterých jsem nevěřila,že je zvládat bude ( a naopak něco základního co jsem se nečekala nedává ani ve 12letech)... tak vyčkávám.

Mám kamaráda,který se vyučil truhlářem,udělal si maturitu a složil zkoušky na UMPRUM a nyní je jedním z nejvýznamnějších českých průmyslových designérů.
Znám takových lidí víc,včetně otce mých dětí.

A naopak také lidí talentovaných, chytrých s možnostmi něco dosáhnout, kteří z nedostatku vůle a s nerealistickými očekáváními pohřbili sebe sama někde v neperspektivním zaměstnání.

PS: to jsem se chtěla zeptat,chodíte se staršími dětmi ještě k dr. Krejčířové? My už tam 3roky nebyli - co zjišťuje,jak vám radí?
Nás ze ZŠ převeleli do jejich SPC a PPP,tak mi přišlo už trochu moc jít k ní - ani nevím co bych po ní měla chtít.
Chodili jsme ještě vloni na logopedii,ale to jsme také uzavřeli ... už nebylo co řešit,navíc odpoledne už byl úplně vyčerpaný a nespolupracoval. Kompenzaci SPU má ve škole podle IVP a ještě s ním trénuji doma podle cvičení pro dyslektiky.
Díky

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.