| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zakladatelko, to je des, co píšeš :-( Co takhle vzít topení "do rukou" a postarat se o dakon sama, aby se netopilo obden, ale skoro stále? Aby se trochu natopily zdi, topit obden nemá smysl, zdi zústanou ledové, jen se trochu ohřeje vzduch, ale zase rychle vychladne ... Jaký máte tarif na elektřinu? Co zkusit v době nízkého tarifu pouštět přímotopy? Můžeš vůbec přikládat sama, máš k dipozici dřevo, hodně dřeva, nebo tě k tomu muž nepustí? Chápu, že staré domy můžou být hodně diskomfortní, ale když topíš, tzn. uděláš si 10-20x denně výlet ke kotli, nešetříš palivo a kombinuješ to s kopením v kamnech (krb), tak se to dá. Nemá smysl se bavit o nějakých teplotách ve stupních, to je hodně subjektivní. Znám, že u babičky na teploměru ve výšce 1,5 metru je 25 stupńů, ale zároven mi na nohy fouká průvan, který má okolo 10 stupňů, když položím teploměr na zem ~8~ Nějak jsem nepostřehla, jak můžeš změnit situaci ty sama, co můžeš udělat. Co na to říká muž, když topíš?? Kolikátou zimu už trávíš v tom domě? Zeptám se blbě, ale jaktože už to nemáš vychytané? Nemůžeš? Co říká muž na účty za elektřinu? Kdo je platí? Na noc nedáváte uhlí? můžeš ho objednat? To mě tak namátkou napadlo ..... Nemusíš odpovídat mně, ale sama sobě.... Vztahové záležitosti asi nemá smysl řešit, zakladatelka sama ví, že asi vše nebude úplně ok a těžko se během pár dnů odstěhuje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.