| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tuten, tak soutěživost u Jiříka ve školce rozhodně nehrozila :-), bylo mu to naprosto fuk...to až ve škole začal být malinko soutěživý, ale celkově není zrovna soutěživý tip...on chce mít hlavně klid :-). Kdybychom měli na výběr klasickou školku s řekněme 15 dětmi, tak bych to asi zkusila, pokud by se mi zamlouvalo prostředí a lidi tam... ale to tady prostě v okolí nehrozilo a nehrozí...a přiznám se, že já jsem nikdy tak úplně nedala na rady odborníků, vždycky jsem se řídila spíš svým instinktem, jak jsem ho znala a co jsem si myslela, že pro něj bude lepší...v té školce jsem měla možnost pozorovat "cvrkot" v podstatě celý jeden školní rok, kdy jsem čekávala na chodbě, zatímco byl u logopedky...a to mi stačilo, abych měla pocit, že zrovna tady mu bude fakt dobře...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.