| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak ono hlavně jsou logopedky a logopedy. Je fakt důležité jak dobře to s dítětem "umí", zda ví jak na něj. U školky je trochu nevýhoda že si to neověříš co se na těch lekcích děje.

A je víc druhů logopedů, ve školkách to asi budou spec.pedagogové. Já třeba vím kdo dělá v logo třídě v našem městě v jedné školce a nemám o tom zrovna vysoké mínění.
Čímž samozřejmě nijak nesnižuju kvalitu logo-školky tam u vás, můžou tam být klidně skvělí, to nedovedu posoudit, doporučuju každopádně sehnat reference.

Já třeba trvala na tom že chci klinickou logopedku. A samozřejmě to bylo o referencích. Ta naše je úžasná. Syn začal spolupracovat prakticky ihned a to jsem tedy zírala, protože s doktory nespolupracoval nikdy (zažil si jako mimino dost), a vůbec s cizími lidmi se napoprvé nebavil. A ona to prostě s ním nějak dokázala. A umí to s ním, to je to podstatné.

Někde jsi mám dojem zmínila že na logopedii syn nemluví ? A pokud máte dlouhé termíny to je taky problém. U nás je tedy nátřesk, ale chodíme min. 1x za 14 dnů. Trpělivá a usměvavá logopedka nestačí, musí navázat s tím dítětem vztah a vybudovat důvěru, to je ke spolupráci nutné, a při dlouhých termínech se to asi tak nepodaří.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.