| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já nikde nenapsala, že je chyba jen na straně učitele. Já moc dobře vím, jaký syn je. Co se týká synovo výchovy... syn je slušně vychovaný, oproti jiným dětem /a ke srovnání mám celkem široký vzorek dětí/,ale nevím jakou máš zkušenost s dětmi s poruchou soustředění,ty děti mají holt limity. Co se týká zapomínání...spoustu poznámek dostal za to, že něco neměl, já sáhnu do tašky a ejhle, on to ve škole měl. Pokud je paní učitelka upozorněna na tento problém, ví o tom, že jdeme do PPP a byla informována i od paní učitelky z první třídy, opravdu je problém klukovi pomoci a podívat se, zda skutečně věc nemá?
V družině, přestože je velmi, velmi , velmi živé dítě, si s ním paní vychovatelka poradí, má ho moc ráda a nemá s ním problém.
Nemá problém s paní učitelkou na angličtinu a na kroužku, který navštěvuje s ním nemají problém. Řeknou, ano je živý, ukecaný,ale dokáží s ním pracovat tak, že to funguje.
Nejsem rodič, který za každou cenu hledá chybu v paní učitelce, svoji si taky dokážu přiznat,ale v tomto případě fakt už ne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.