| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dadyno, také jsem před časem litovala toho, že jsem neprojevila více zájmu. ~7~ Jenže člověk často neví, že už je něčeho moc a měl by pomoct... "Celá moje třída" ze ZŠ stála nedávno nad hrobem našeho spolužáka - všem bylo strašně líto, jak jeho těžký život skončil a všichni by se nejraději vrátili na ZŠ, po smrti jeho ženy by mu více pomáhali a chovali se k němu jinak... Jeho tatínek zemřel než se narodil, jeho maminka byla notorik, v kolektivu těžký outsider... až konečně našel holku, která mu dala šanci a nevadilo jí si ho vzít i když byl celou vsí více méně braný za "chudáka", začal žít šťastným životem... a ona mu zemřela a zase byl sám... Neunesl to. Slzy mi tečou i teď... Když on člověk vesměs vůbec neví, co se v tom či onom odehrává... Také občas nemám čas zajít tam či tam, zanedbávám některé lidi okolo sebe, protože jsem ráda, že zvládám to svoje... občas si až po půl roce vzpomenu, že jsem měla někomu napsat, zavolat... ~7~ Jenže člověk často vidí až zpětně, co mohl, měl... tak to žel je ~7~~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.