| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prosím o rady, jak a jestli lze zvládat pracovní stres bez léků, kapek atd.
V zaměstnání to mám tak, že je klid klid klid a pak najednou strašná spousta práce. Kdy ten náraz přijde vždycky vím dopředu, mám zpracované mustry, podle kterých jedu a odšrtávám, abych na nic nezapomněla, co jde, dělám dopředu. Za jak dlouho tu práci pak stihnu je v podstatě na mne, šéf mne nijak nehoní, ale já, zodpovědný zaměstnanec, potřebuju mít co nejdřív hotovo. Uvědomuju si, že velkou část toho stresu si způsobuju sama, ale neumím to líp zpracovat. Je pravidlem že pár dní před náporem špatně spím a jím, bolí mne žaludek, mívám průjem. Už mne to nebaví, práce je jinak v pohodě, mám zkrácený úvazek, občas homeoffice, vyhovuje mi to. Na druhou stranu ta stresová období mne strašně vyčerpávají.. Mám doma Lexaurin 1,5, ten jsem si vzala jednou půlku, bojím se toho jak čert kříže, ráda bych se naučila stres překonat sama.. Děkuji za rady, reagovat budu až odpoledne - po práci :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.