| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Owls, tak nějak, jak píšeš. Jednoho kokra máme od štěněte, ten směl výjimečně do postele k synovi, když žil ještě doma - ale jen ráno - probudit ho. Pak jsme kokrovi pořídili ještě jednu kamarádku a nakonec i druhou, obě z útulku. Tam byla potřeba být pořád u mne a ujištˇovat se, že je nikdo opět nevyhodí, neskutečně silná. Takže všechna 3 psiska v hezkém počasí v mé nepřítomnosti na zahradě, ale po mém příchodu domů vždy v mé společnosti. Všichni chrněli na hromadě na starém gauči u mne v pracovně a kontrolovali po očku, zda dost pilně pracuji :-) Do mé ložnice a postele přístup nikdy neměli, to bylo striktní pravidlo, jinak mohli všude po baráku. Na sedačce "psí" deka, aby se večer mohli všichni mačkat vedle mne. Bohužel, před rokem odešla jedna čubina, včera další, zůstal nám jen pejsek a o to víc ho budu mít vedle sebe, pokud jsem doma. V životě bych nevytěsnila psa pouze na zahradu s tím, že se tam má dobře a je v pohodě. Samozřejmě, jak píše Faidra (tímto zdravím po dlouhé době :-), středoasiati jsou jiné kafe a podle toho se s nimi musí zacházet. Pes je ale opravdu smečkový a chce být se svojí rodinou. O výměně psa za nový koberec už ani nemluvě - u nás zdatně ochlupovali pravý starožitný peršan a svět se, kupodivu, nezbořil.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.