| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Koncem dubna se z mého bytu vystěhovala tchýně, její dcera ji premluvila, aby zabydlela zase její vyprazdneny byt. Přechodně u mě budou bydlet mladí kolegové, bylo na ne potřeba převést smlouvy. To bylo těžké, protože babička neprojevovala součinnost, nemohla ve stěhovacím nepořádku najít smlouvy a faktury. Byt opustila v půli dubna, její dcera tam ještě chodila stěhovat věci a trochu poklidit. Asi 25 dubna jsme s kolegou odečetli stavy všech měřidel a zapsali si do protokolu, tchýně ani švagrová u toho nebyly, vodoměr se mi podařilo vyfotit, ostatní házelo odlesky, tak jsme to jen zapsali. Vsecku administrativu ohledně přepisu jsem vyřídila sama.
No a teď přišlo vyúčtování nedoplatku 3880 korun, spotřeba od ledna do dubna, tedy za 4 měsíce, byla cca 540 kubíků, dále babička zaplatila zálohy 5990 a musela vrátit jakýsi bonus 550 při předčasném ukončení smlouvy. A je zle. Můžu za to já, špatně jsem to opsala, jaktoze ukončení smlouvy je ke 20.květnu (konala jsem hned, jakmile mi předala podklady, protelefonovala jsem i před tím spoustu času, ale bez babičky to prostě nešlo a pak běžela ta jejich administrativní lhuta). A že ona to bude rozporovat, že byt opustila uz koncem dubna.
A to už vypadalo celkem dobře, včera jsme ji byli popřát k narozeninám. Myslím, že jsem ji nijak neposkodila, prostě v zimě je spotřeba plynu vysoká, leden s únorem prý dlouhodobě činí třetinu roční spotřeby. No co teď, mám ji pro klid ty prachy dát?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.