| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Li, to je prave ta otazka - po bezproblemovem a prirozene vedenem porodu jsi opravdu brzy v pohode. Ovsem techto porodu je minimum, vetsinou lekari ruzne "pomahaji", tu pichnutim epiduralu, co zpomali kontrakce, tu pak urychli odchod placenty oxytocinem, proste spousta umelych zasahu,pri kterych to telo trpi, dochazi bud k nastrihum nebo k roztrzeni a tam je pak to hojeni o hodne problematictejsi nez pri planovanem cisari. A to uz vubec nemluvim o tom, jak tyhlety urychlujici a zpomalovaci porodni zasahy odskacou novorozenci. Nez riskovat priduseneho ci sprajcleho novorozence, ktereho by museli tahat klestema nebo vexem, radsi jsem se vzdy domluvila na te sekci a musim rict, ze ta rekonvalescence byla, asi i diky tomu, ze jsem si cisare prala, fakt pohoda. Plastika bricha o par let pozdeji mi fyzicky unavila daleko vic, restoze i ona byla bezproblemova a hojeni ukazkove.
Takze ja jsem pro svobodny vyber zpusobu porodu.








Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.