| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A to si představ dítě, které má k tomu všemu nějaký zdravotní problém a tyhle aktivity mu můžou ještě víc uškodit. Syn tohle horolezení a šplhání provádí s centrálním katétrem. Když viděla doktorka fotku syna na stěně, opotila se a zakázala. Nicméně tam lezl alespoň s jištěním, kdežto kamkoliv jinam leze bez ničeho.
A je to dost těžký mu pořád něco zakazovat, když už toho tolik nesmí. A nám dělá radost ho vidět plného energie, když na jaře bojoval s vážnou anemií a jezdil na transfuze a různě po vyšetřeních...to byl úplně bez života.

Pro učitelku je dost nečitelný. Vypadá dobře, počítá dobře, ale pro ní je komplikace, protože zapomíná, vypíná, toulá se v myšlenkách Bůh ví kde.

Já jsem nekritický rodič, tak stojím za ním. Pro mě je to borec, co toho hodně vybojoval, navíc nejmladší ve třídě. Že je náročný pro okolí, to dobře vím. Ale podporu si zaslouží.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.