| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj!

Prosím o váš názor.
Syn mi cca před deseti dny prudce zvracel. Byl od rána zcela v pohodě, dopo spal, pak dostal oběd -brambory se špenátem a přidala jsem vařený žloutek. Před odpo spánkem (cca za 2,5h po obědě) byl nakojen a najednou to z něj přímo lítalo. Vždy zvracel, chviličku klid a znovu. Pak už ani neměl co, takže se jen vyloženě dávil a vyšly z něj trochu hleny. Byl úplně hadrový - chtělo se mu spát a nemohl v klidu, protože furt blinkal. Interval se zvolna prodlužoval, tedy cca po dalších dvou hodinách na chvíli klidně usnul. Probudil se a byl v klidu. Prso nechtěl, ale normálně se napil z hrnku převařené vody, po hoďce byl nakojen, večer lehká rýžová kaše a nic. Druhý den naprosto v poho.

Netušila jsem čím to bylo. Přemítala jsem. Říkala si, že možná někde něco olízl.

Včera se to ale celé znovu opakovalo. Naprosto stejný scénář. K obědu dostal do zeleniny opět žloutek. A zrovna včera jsem si jistá, že nikde nic (co by neměl) neolizoval.

Myslíte, že to mohlo být po tom žloutku?
Před tím jsem mu ho zkusila dávat dvakrát, ale nechtěl ho moc jíst. Tyto dvě poslední zmiňovaná jídla snědl skoro celá. Byla to vajíčka čerstvá, domácí. Řádně žlutá. Nemohlo to být moc na miminko? Kamarádka radila, ať zkusím potřetí žloutek, ale já to nechci zažít znova, natož to polo-vědomě udělat dítku ~n~

Budu vděčná, za každou odpověď!
Předem DÍKY!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.