| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jako dítě jsem měla většinu mazlíků, takže - křeček je noční zvíře, ve dne spí, v noci rámusí, kouše, smrdí a nedá se ochočit. Morče je roztomilé, nesmrdí, dá se pochovat, ale moc ochočitelné není, pořád někam utíká a zalézá, je to prostoduchý hlupáček. Suchozemská želva je příšerná nuda, ta mě bavila tak týden. Králík všechno okousává, líná a je docela náročný. Jsou ale i králíci, kteří jsou úžasně společenští a mazliví, já jsem neměla to štěstí - určitě to chce pořídit králíčka od chovatele. Králíka taky lze naučit chodit na "záchod", morče ne, tam je byt pak posetý bobky. Měla jsem myši a to jsou naprosto úžasné bytosti - neskutečně inteligentní, ochočitelní, mazliví. Jsou to sice noční tvorové, ale dají se trochu přeučit. Ty moje myši dováděly tak do 23 hod, pak byl klid. Měla jsem je v pokoji, v noci bez problému. Ve dne byly aktivní. Samci smrdí, samice ne. Potkan je prý ještě lepší než myši, s tím ale nemám zkušenost. Nevýhoda potkanů i myší je krátkověkost. Papoušci nejsou mazliví (když výjimky existují) a křičí, pokud člověk zrovna není ranní ptáče, tak to dost vadí. Dělají binec, všude po bytě rozházené jídlo, trus.. Pořídila bych myš nebo potkana. Z větších zvířat pak kočku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.