| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

měla jsem jako malá myšky, bylo to príma - teď jsem synovi pořídila na radu potkany, nemůžu si to vynachválit! jsou daleko chytřejší než myši, dají se ochočit a je s nimi zábava - a podle povahy (máme dva) - jeden je trochu zdrženlivější, spíš rád sedí na rameni, ale druhý je naprostý mazel, nechá se i od synových kamarádů tahat za ručky, jakože tancuje, přitulí se a nechá se drbat za ouškama, pod krčkem - úplná protistresová terapie. a přijde mi, že smrdí míň, respektive jinak, tak nějak víc senovitě, než myši. Dá se pořídit spray, ekologický, Menosan, proti zápachu moči, kterým vždy při čištění vystříkám klec a hlavně dřevěná bydýlka, zápach téměř vymizí, hlavně nesmrdí klec, jen příliš pokaděná podestýlka. a jednou za čas (tak za půl roku) je umeju šamponem na psy - sice je tím naštvu :), ale nesmrdí jim srst.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.