| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fren, chápu, ale my třeba strop zastříkaný nemáme a vnímám to jako zase další kus, který musím čistit a půjde to hůř. Celkově se mi líbí u nás, že sprcháč nemusím řešit; na vaně jsem se roky nadřela s čištěním víc. Osvětlení máme mimo sprchový kout - v něm světlo tak nějak nepotřebuji... Skleněné dveře bych nechtěla, protože na tom budou vidět dřív nebo později kapky a leštění mě fakt nebaví. My máme vroubkované výplně zasunovacích zástěn a je to luxus - není vidět dovnitř a nemusím nic leštit. Osprchuji se, nechám otevřený sprcháč a více nemusím řešit. Ale chápu, že tohle má každý jinak.

Ad hluboká vanička - my jsme chtěli sprcháč místo vany(tu vůbec nemáme), protože nám sprchování vyhovuje víc - je i nižší spotřeba vody. Když jsem skončila před 2 lety na dva měsíce bez možnosti postavit se na jednu z noh, byla jsem hrozně moc ráda, že máme jen nízkou vaničku u sprchového koutu - do vysoké a hluboké bych se vůbec nedostala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.