| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Qeerty, není pravda, že člověk, který se nechce svlíkat úplně do naha před každým, že by se styděl za svoje tělo.
Já jsem se svou postavou celkem spokojená, i když nedostatky taky mám, nestydím se, ale to neznamená, že se budu ochotně každému vystavovat a k nahotě mám postoj tak trochu jako tvůj manžel.
Nahotu mám spojenou s erotikou, intimitou, blízkostí. Nemám problém se milovat s manželem za bílého dne, neschovávám se pod peřinu, ale nevidím žádný důvod proč se takhle vystavovat každému. Mám zafixováno, že určité partie se nevystavují. Doma jsem ráda chodila bez podprsenky, mám miniaturní prsa, ale co je syn větší, tak už to nedělám, aspoň ne když je doma, protože to prostě vidět je, i přes tričko vyšší gramáže a ukazovat svoje špunty pomalu dospívajícímu klukovi mi připadá trochu úchylné. A hlavně i mě samotné není příjemné dívat se na cizí zadky, nelíbí se mi, jak se nahým lidem při pohybu všechno "bimbá", zarostlý penisy, vytahaná prsa, pneumatiky, chlupy...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.