| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jezdili jsme s rodici do Jugoslavie, kde se vsichni koupali nazi, nekde to pak slo i v CR, prislo mi to normalni, videt lidi nahy, nijak mne to nepohorsovalo. Co si pamatuju, nikdo nikoho neocumoval a pokud jo, delal to diskretne. V praxi to probihalo tak, ze clovek prisel obleceny, rozhodil deku, kde chtel, na ni se svlekl a odkracel do vody. Rucnik zustal na dece.
Nedavno jsme se cirou nahodou vyskytli na koupalisti v Podebradech, kde je i nudisticka cast. Ja bych tam sla, ale manzelovi se nechtelo i kdyz ma postavu jak z Photoshopu /je z ponekud pruderni rodiny/, tak jsme holt nesli i kdyz tam skoro nikdo nebyl. Doma teda pred detmi nahotu neskryva, ale tady mu to prislo nejaky divny ci co, tak jsem ho nechtela nutit.
Koupani bez plavek je prijemny, sluneni taky i kdyz teda se soucasnou figurou by se mi neopalene pruhy udelaly tak jako tak, az by se me vnady volne rozlozily. Celkove na tom nespatruji nic pohorsujiciho a nejmin problemu s tim maji deti, tem prijde nahota prirozena do doby, nez jim dospeli do hlavicek vtlucou, ze nahota je fuj.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.