| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bouřko, u nás vyřešilo ~:-D, ne facka...facky nedávám, to vnímám jako takový pokořující.
Já jsem tuhle našeho kluka normálně zmydlila plácačkou.
Je mu teda 16 a koledoval si už dýl...a trochu za to mohl manžel, protože mu naměřil alkoholtesterem 1,8 promile. Na druhý měření to bylo už jen 0,2, ale na to druhé měření už jsem nečekala...byla to jaksi poslední kapka, kterou pohár trpělivosti mě jako matky přetekl.
Vzala jsem takovou dřevěnou obracečku, kluk zrovna stál v místě, kde nemohl prchnout a tak jsem mu jich pár přišila...nejdřív něco křičel, pak se trochu bránil, pak se našval a se slovy "tak si ještě bouchni" se jak kráčet do svého pokoje. Tak jsem mu jich na cestu pár přidala, když si o to řekl.
Pak jsem mu šla objasnit pár věcí, našla jsem ho popotahujícího, a tak jsem si to KONEČNĚ nějak vkrátkosti vyříkali.
Už na mě nezvyšuje hlas, nechodí domů připitý a dokonce dodržuje stanové hodiny a minuty návratu.
Ale já vím, že se máme oba moc rádi...takže on to ode mně dokonce nebral jako nějaký útok (i když pravda fyzické napadení to bylo) nebo nějaké bezpráví...přesně věděl, zač to má.
pomohlo to.

Ale já jsem se vždycky snažila mít nastavené hranice běžně, přes které už nejede vlak...taky byly delší dobu silně překračovány a "běžné" prostředky nepomáhaly.

Takže zas je pohoda na obou stranách.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.