| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak jste dětem vybraly prnvní kroužek?

Ja bych se snazila oprostit od snahy vybrat ten jeden spravny sport a zrovna ted. To mi prijde zbytecne stresujici pro vsechny.

Napisu nazor z opacne strany, tj jako mala jsem chodila na milion krouzku (urcite kazdy den alespon jeden) a moje deti taky chodi na vsechno mozne.

U deti pro mne bylo dulezite, aby si vytvorili vztah ke sportum ktere delame my rodice. Takze na lyze jsme jezdili s miminama a ve 3-4 letech oba meli kurzy. Nejedna se o olympionizmus, ani o natlak, ale proste mama lyzuje, tata lyzuje, jedem na hory, je to zabava, tak lyzuji i deti - prislo jim to normalni.
Dale tenis, oba dva hrajeme tenis, tak jsme bravali mrnata s nama, driv nebo pozdeji tu raketu do ruky vzali jako hracku a ve 4 letech zacali s kurzem.

No a pak dalsi sporty prisli se skolou ... nabidka dost velka, takze kazdy rok se prihlasi na ruzne sporty podle toho jak se domluvi s kamarady.
Snad jenom plavani je sport kde bych byla neoblomna (kdyby byly protesty), tam bych na poradnym kurzu trvala za kazdou cenu. Nastesti to neni treba - mistni bazen ma dobrou nabidku a potkaji tam spoluzaky a kamarady, takze nikdo neprotestoval.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.