| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jen navazuji na debatu kolem Ashley Graham ....
Už jsem to tady pár krát psala-
Já jsem zhubla z 90 na 68 kg- už je to přes rok, váhu si držím, více zhubnout nechci, jsem spokojená.
Spokojená jsem byla i předtím, ale nelíbilo se mi oblečení ve vel. 44 a bolelo mne koleno a navíc jsem přibírala ročně cca 5 KG a nechtěla jsem skončit na 100+
Ale nepozoruji, že bych se měla víc ráda nebo že by mne mělo víc rádo okolí- manželovi se to líbí, ale pravil, že jsem se mu líbila i předtím. Při srovnání fotek s úžasem pravil, že jsem byla fakt tlustá, ale že mu to ani tolik nepřišlo, dokud jsem nezhubla. Naopak stále skuhrá, že se mi zmenšily výrazně prsa.
Jím už normálně zdravě, stále cvičím s trenérem, ačkoli to nenávidím( jsem zrozená k ležení na gauči) a mám svaly( místo tuku)
ALE co chci říct, že jsem se měla ráda vždy a vždy budu, s normální postavou se člověk nezbaví problémů( tedy pokud to není jeho jediný životní problém).
Pardon za výlev, ale je mi moc líto lidí, kteří se neumí radovat ze života a jen řeší, jestli jsou/ nejsou moc tlustý a dětem nedají ani dortík a čokoládu, aby náhodou nenakynuly.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.