| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Manko, proboha! "Jako na jednu stranu tleskám tomu, že pomalu ustupuje představa, že ideální žena váží 55 kg na 180 cm výšky a i svět modelingu začíná příjímat fakt, že tohle není přirozená štíhlost, ale nezdravá hubenost a že to není správný směr." Tohle je ten kec, o kterem jsem psala vcera, ze se me dost dotykal, kdyz jsem byla mladsi. Proc by to jako nemela byt prirozena stihlost? Nekteri lide jsou tak staveni a neni jich zase az tak malo. 55 kil jsem mela na sve svatbe, jeste pred tremi lety jsem mela 57kg, to mi bylo 35. Proc by to mela byt nezdrava hubenost? Ujistuju te, ze jim vic nez bezna populace, proste mam takove telo. Tyhle reci me stvou vzhledem k tomu, ze ma dcera (i syn, ale u kluku se to snad az tak nebere) jde presne v mych slepejich a ja opravdu nestojim o to, aby ji nekdo vnucoval, ze je nezdrave hubena. Mimochodem, v dobe, kdy mi bylo tolik, kolik je vetsine modelek, tak jsem mela jeste dost pod padesat kilo pri stejne vysce. Je spatne, kdyz do toho nekdo ty holky nuti, to je nezdrave a stupidni. Ale verim, ze spousta z nich je takhle stihla (ne vyhubla!) zcela prirozene a zdrave, znam osobne dve byvale modelky a opravdu si jidlo neupiraly.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.