| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak ve školce a na ZŠ jsem tohle vůbec nezažila. To je právě, jak kde a jak se složí kolektiv. U dcery na gymplu všichni obdivují kluka, co si na jarňáky zaletí do New Yorku, iphone má jen tak mimochodem, navíc je přirozený talent, všechno mu jde samo a samozřejmě plynně válí anglicky a všichni chtějí být jako on. On se tím iphonem ani nevytahuje, spíš ten třídní kolektiv to tak vnímá, že všechno, co má on je cool. Ale vyloženě nezdravý ten kolektiv není, není to tak, že by se s majitelem Huaweie nebavili, jenže ono je to o tom pocitu, že se prostě ví, kdo jakej mobil má, u nich ještě umocněno tím Apple internetem nebo TV, co pak žáci mohou využívat na prezentace, takže se pak dobře ví, kdo má a kdo nemá.

Majitel Huawei nebo Xiaomi apod. není nijak šikanován, jen je jinak vnímán. Tohle se fakt těžko řeší, já iphone koupit odmítla s tím, že jsem řekla, jakou částku na mobil jsem ochotná dítěti dát, zase když si na to chcěla ty vlastní peníze z brigády dát, tak proti tomu nemůžu říct nic.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.