| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, zdravím!
ANO, JE TO MOŽNÉ! A ti chytráci, co říkají, že ne, tak bohužel je to pravda. Proč tomu tak je, sama nevím... dotazovala jsem se na to několika psychiatrů, ale odpovědi jsem se nedostala. Podle mě je to ovlivněno nějakými hormony. Já sama jsem po těchto AD přibrala 15 kg za rok a půl. První rok nic, váha neutrální, ale po roce se začala postupně zvyšovat. Jím stále stejně, zdravě, pravidelně, nepřejídám se, žádné tučné ani sladké a pohyb také mám. Nikdy jsem problémy s váhou neměla, byla jsem pořád na stejném čísle a tak si neumím vysvětlit, čím jiným by to mohlo být.
Ale je divné, že předtím jste váhový přírůstek neměla... třeba záleží na dávkování. Já beru 50 mg, pořád stejně.
Je to sakra na nic - proto prosím, kdyby někdo z vás měl podobný prolbém, nebo znal někoho, kdo se touto problametikou zabývá, dejte nám vědět, proč tomu tak je. Ale hlavně ne slova typu "zvyšuje chuť k jídlu, člověk je ve větší pohodě" to opravdu ne.
Vám bych asi poradila jen pevné nervy a hodně hodně štěstí a také zdraví! :-) Určitě trochu pomůže cvičení na problematické partie, jako břicho, zadek, nohy... přeci jen, zpevněné tělo vypadá o dost líp a také si vybudujete svalovou hmotu. Hlavně nedržte žádné diety, protože to je stejně k ničemu. Akorát si uženet zdravotní problémy.
Mějte se fajn a kdyžtak do zpráv. Myslím, že podobné problémy má víc lidí. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.