| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám děti v podobném věku co ty,obě jsem měla v rozmezí 23-25 let.

Víš jak se říká vaší generaci? Infantilní;prý byste se pořád jen chtěli bavit,hrát si,odkládat odpovědnost za život další genrace.Musím říct že tohle není až tak daleko od pravdy.Jste obětí této doby,která vám sice dává tzv. nekonečně mnoho příležitostí,ale vy si s tím nevíte jaksi raddy,jste rozlítaní,chcete toho spousty stihnout a výsledkem u vás mnohých bude,že nakonec zůstanetee jako kůly v plotě na stará kolena.Fyzicky,na soc.sítí možná budete mít kamošů neúrekom.

Ve srovnání s vámi jsme se my k rodičovství a zajištění se v rámci budoucí rodiny na první pohled stavěli zcela nezodpovědně a neprogramově,bez vl..bydlení,stali jsme se rodiči během vš,ale to vše jsme díky mládí,tahu na branku a všeho toho,co sebou to naivní mládí přináší v pohodě za pár let dohnali is několika dětmi za zády, přitom všem se konaly spářky,veselo bylo,né žene,a po těch spářkách nám tenkrát nedělalo problém jít druhý den do práce a vůbc,budovat lepší zítřky a svoje domovy.

Jak jsem psala,něco podobného ted prostř.našich synů zažíváme,mají oba mnohaleté vztahy s partnerkama,žijí s nimi...a to je vše.Jezdí na dovču,baví se. Furt se u nich na něco čeká,co a jak se vyvine, jak to dopadne ve firmě a cosi kdesi,no dřív by vyrostl kedlub fakt.Je mi z toho osobně nějak blujno,nechtěla bych dopadnout jako ty nebo oni,a v 50ti mít na krku puboše a nejmín do 65 díky tomu makat jak černá. Tahle už se nám před 50kou krásně uvolnili opět ruce,zase jsme byli jako na začátku - tzv.svobodní bez dětí,bonusem příjemným bylo pomyšlení,že co se týká výchovy a vzdělání našich potomku,že to máme víc než dobře splněno.
A ještě právě nyní nejsme tak staří abycchom si tuhle znovu nabitoou svobodu mohli spoustu let užívat a ychutnávat,nikam se nehnat,za ničím.

Jasně že se ve 30 cítíš ok,proboha,to je ženská v tom nejlepším rozpuku a ještě bude,kdy se cítit lépe,i ve 40ti jsme se cítila jako 20ka, žádný zdrav.problm a elánu na rozdávání,ale po té 50ce se už nějaké ty neduhy trochu začnou hlásit a vůbec začne člověk tak nějak ten věk pocitovat - a to co se týká zdraví patřím k těm,které v tomto mají velké štěstí,nic mě neomezuje,atd.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.