| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo žženo, taky tam mám podobnu zkušenost. Taky si mně tam kdysi podali nějaké (nenapíšu dámy ale čůzy). Jelikož jsem DOVOLILA odmítnout nabízené dobrodinní genetického vyšetření a především odběru plodovky.

Úplně nejhůř se chovaly sestry, doktoři ještě jakž taktž. Samotnej Vlašín dobrý, ten to nekomentoval, jen jedna doktorka se ptala (ale docela slušně) proč jsem se tak rozhodla, řekla jsem jí to a dál už se k tomu nevracela. Ale jedna sestra tam na mně několikrát vyřvála na celou čekárnu jestli chci mít postižené dítě a proč tam k nim teda zase jdu, když ODMÍTÁM jít na odběry.

Jezdila jsem tam dál kvůli něčemu jinýmu, na velký utz, za Vlašínem, který je teda asi opravdu jeden z nejlepších diagnostiků u nás. Jinde se tady tehdy tohle vyšetření nedělalo, a Vlašín byl na to prý fakt nejlepší. Tak jsem v zájmu dítěte zatnula zuby a ještě jsem tam párkrát byla aby mi dítko "pohlídali". S tou záležitostí s amnio tohle nijak nesouviselo.

Dodnes ovšem když si vzpomenu na to jak jsem jednal ten jiný personál tak se mi otvírá pomyslná kudla v kapse, a fakt lituju že jsem tu babu tenkrát neseřvala a neposlala někam a taky že jsem si nestěžovala, ale měla jsem tehdy teda jiný starosti. Jako já jsem jinak obvykle dost drsná a nedám se, ale prostě tehdy v tý situaci toho těhotenství kdy je tam navíc ten strach a nejistota, to je prostě zahnaný do defenzívy. O to víc je takový chování ultra hnusný. ~o~

Jo a napsala mi kr.va cosi o mé drzosti velkými červenými písmeny na průkazku, takže to pak všude na dalších pracovištích někdo řešil, podepisovala jsem reversy. Ale ona se teda některým má pověst potížistky co jim všechno neodkejve pak potvrdila. ~;)

Jo dítěti bylo nedávno 10 let a narodilo se zdravé.

A ještě když už je tady ta diskuze o věku, tak vzhledem k tomu co se dělo při mém prvním těhu, tak ani nevím jak bych to ustála ve věku 20ti-25 let. Zda bych tomu dokázala stejně sveřepě čelit a stát si za svým. Což se nakonec ukázalo jako správné. Fakt nevím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.