| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

VSECHNY myslenky a nazory co jste doted napsali mi taky od vcerejska behaly hlavou!

Vite jak mi brni?! ~:-D

Jak budu doopravdy reagovat?
To nevim a mam i obavu, ze budu tim dilemem tak ochrnuta, ze nebudu reagovat vubec...😞

Z dcery ted neco vytahnout je uz tezky - je ted vyspana a uklidnena a nechce byt pro ostatni "praskac"..
Jeste tak z ni pri snidani vylezlo, ze tam byli i "byvali" clenove, kterym je pres 18.
A ze deti i obcas chodily o pulnoci do mestecka k mekaci...
To blici dite bylo na 4pokoji, kde spal ten jeji 10letej kamarad: s jednou matkou z toho pokoje jsem vcera telefonovala a to je ta, co se nenapadne snazi vsemu vyhnout (kvuli ochrane svyho 14letyho synacka ~t~).
No a tady to mam jako priklad primo pred sebou: ona ani NECHCE vedet a neco resit, to by si musela priznat, ze synacek neni tak svatej..

Jinak deti meli denne 7,5 hodin cistyho casu zkousek. V mezicasech byly pauzy na jidlo a zadnej program, decka proste ponechany samy sobe.

Ted taky chapu ty "chodici mrtvoly" ktery vcera pri vyzvedavani vychazely z autobusu.

Dcera nebyla poprve na takove akci, s tim mensim orchestrem uz jela parkrat ale tam byla dirigentka (co je sama matka) a jenom mensi deti.
Taky byla 2x s tim vyberovym celostatnim, kde jsou deti od 10 do 14 a tam to nebyl vubec zadnej problem. Tam byl vecer misto zkousek program a taky mely neuveritelne dobryho dirigenta, plus byly tam i "jiny" deti.
A deti to tam milovaly!

Jsem domluvena, ze to dnes proberu s jednou znamou, co dela organizaci toho celostatniho - jak to oni resi, jestli tohle nekde maji atd...

Zatim diky vsem za prispevky!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.