| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zefír - měl tu jednu. Ale byl hodně zamilovaný a všichni se báli, že se rozvedeme a tlačili na mě, ať jsem hodná. A já po tom, co se mnou stále zametal, už těch řečí měla dost. Takže i teď vidím nátlak tchyně, že mám být vlastně hodná. "stála celou dobu při mně:-)" - takhle mi to říkala :-) V tom lednu komentovala, že jsem měli odejít z diskotéky (viz předchozí komentáře). Dál pak, že nesmím řešit, kde je (když jsem jí říkala, že mu pořád nevěřím, že když někam jede, mám pocit, že jede za ní atd atd). Vlastně si uvědomuju, že chtěla, ať jsem hodná pipka. A teď to ve mně bouchlo. to byla asi poslední kapka, když ho přímo přede mnou kryla (co kdyby náhodou vezl ji). Už ji nějak nemám ráda. Ať si dělá co chce. Ať respektuje, že ji nebudu vyhledávat, ať si k ní chodí manžel, děti. Ale já fakt ne.











Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.