Nevim, jak presne u senioru, ale u vozickaru je napriklad platny nesmysl, ze bud pojistovny daji polohovaci postel nebo vozik, ne oboji. Proste bude lez nebo jezdi, hotovo. Ta postel stoji asi 30 tisic, vozik jak ktery,bezne taky kolem tech 30, u ruznych postizeni ovsem musi byt vyrabeny na miru a cena byva i kolem 100 tisic za mechanicky. Schvalovaci proces je velmi dlouhy a nejede pres to vlak.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.