| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Maargitt,

přesně tak!

Nebo já kdybych napsala, že si odjakživa nedovedu představit život bez kabelky Gucci, botiček Louboutin, hodinek Breitling a snídaně u Tiffanyho. Pak by se ozval někdo z těch mnoha, co si pamatujou, že jsem psávala o tom, že nevím, co to hodinky Breitling jsou, a připomněl by mi to. Já bych neřekla "no, změnila jsem názor a jsou to fakt super hodinky", ale "nic takovýho jsem nikdy nenapsala", a pokud by se ten člověk nechtěl cejtit jako trouba, protože si je přece skoro jistej, že si to pamatuje, ale zároveň by mě nechtěl obvinit jen tak bez důkazů, že kecám, protože co kdyby si to náhodou pamatoval špatně, a dal by si s tím tedy práci a dohledal by to, tak já bych začala nadávat JEMU, že je trapnej, zamindrákovanej trouba, co si na mě zased a chce mi škodit (a proč? co udělal tak špatnýho, když ocitoval to, co jsem fakt napsala, aby si mimo jiný sám před sebou obhájil, že si fakt nevymejší bludy), a případně se začala točit na tom, že vlastně moje definice hodinek je úplně jiná než jeho definice hodinek.)

Tady přece vůbec nejde o doučování ani hodinky, a dokonce ani o to, že mohu v průběhu života změnit názor a zjistit, že hodinky Breitling jsou opravdu nejlepší na světě a nemohu bez nich dál žít, ale o to, že POPŘU, že jsem DLOUHODOBĚ VEHEMENTNĚ TVRDILA, že jsem o nich v životě neslyšela. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.