| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No z formulace tady to nenapadlo jenom mě. A kolegyně mi zrovna minulý týden zoufale psala, co má dělat, že už hodinu řeší jakousi dámu, co jí tam stojí a ječí, že chce vrátit peníze za léčivý přípravek koupený před týdnem, že na to má právo, že je kolegyně zloděj, že jí má ukázat v zákoně, kde se to přesně a doslovně praví atd. Ono se to doslovně nepraví nikde, vyplývá to z asi 3 paragrafů, což paní odmítla chápat. Navíc do toho ještě jaksi zamíchala 14-ti denní lhůtu, která ale platí jen pro eshopy, což my nejsme. Scéna jako kráva a co prý má kolegyně dělat. Doporučila jsem předat kontakt na SÚKL a ČOI, že tam jí to určitě vysvětlí, když kolegyni nevěří ani slovo. Jak to dopadlo, nevím. Lidi jsou různí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.