| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je pravda, opravdu se jakoby se vším všudy rozejít je docela záhul a chce to čas.
Já chápu, jak těžké je žít v bytě s někým, komu už záleží na jiném partnerovi, pokud mám já sama k němu ještě vztah.
Strašně to bolí...jitří to ty rány, hlavně jestli se chlap nechová nějak ohleduplně.

Vyhodit ho a nevidět je sice určité řešení, ale není to zdaleka konec všemu.
Jako důležité bych viděla to, abych měla někoho, komu bych se mohl svěřit, o koho se opřít...rodiče, kamarádku nebo tak něco. nebýt na to úplně sama, i když na tyhle emoce je člověk vždycky i hodně sám...na to, co v něm probíhá vevnitř.
Chápu i to, že ONI jsou dva a chtějí ještě tvoje dítě, jediné, co zůstalo jao malá jistota, navíc ONA s holčičkou bude, bude ji ovlivňovat atd...budou se spolu "veselit" a ty budeš doma sama.
Člověk, na kterém ti asi záleželo, je najednou s někým jiným a záleží mu na někom jiném, je tam cítit lhostejnost a touha po tom, aby to hlavně jemu všechno fungovalo.

někdy je možné se snad aspoň dočasně dohodnout, chlap by měl být rád, aby mám jeho dítěte byla v pohodě...myslím, že by tomu měl dát čas a nedrat se vehementně o svoje práva. Ale to chce dohodu....ne nenávist nebo touhu se pomstít, uškodit a tak...
Dohodnout se, a´t si zatím on řeší to své....pomůže vám dvěma, co zatím zůstáváte v tom rozbitém domově...a pomalu vás nechat obě projít tou fází rozpadu. Pokud je ten chlap slušný a má rád aspoň to děcko, docela se to dá. Ale nesmí to být boj.
Dala bych si "požadavek" aspoň čtvrtrok, aby se dala celá ta věc do pohybu...bez velkých akcí...a v tu dobu bych se o někoho opřela. Jasně, že je lepší někdo nezávislý, aby nepřikapával olej do ohně.
Ta doba není jednoduchá, zvlášť pro toho, kdo je opouštěn a je na to všechno sám a míchá se v něm všechno možné...navíc se třeba cítí i ukřivděný, zrazený, samozřejmě nemilovaný a ...navíc ne-sebevědomý.

jinak mám pocit, že existují děti, kterým střídavka fakt ubližuje...ale pak i děti, které nijak extra nezatíží...třeba doma mám jedno děcko, o kterém vím, že by ji zvládlo a možná si ji i poněkud užilo a dvě, pro které by to byla katastrofa. A pak jedno, u kterého si nejsem jista.
A pak ještě jedna věc....čím menší dítě, tím víc se jí ho dotýkají maminčiny emoce a stav její mysli....některé dítě hodně "odezírá", možná tohle je pro některé děti na tom celém nejhorší.
~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.