| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo a já jsem tedy tahle malá miminka ani přes den nedávala spát do postýlky, ale ležela v takové externí vnitřní tašce do kočárku, kde mohla být "s námi" a když se jim chtělo spát, tak usnula. Syn takhle krásně usínal (později už v postýlce) až do doby, než se naučil v postýlce postavit, to pak bylo trochu trápení, než se uondal a už nevstal. A dceru jsem i uspávala, měla jsem ověřeno, že 2-3 ukolébavky s dítětem v náručí a chůzí po pokoji sem tam, krásně zabírají a za 10 minut je klid (ale tedy nesměla jsem přitom být nervózní, jak jsem "potřebovala, aby to dítě už usnulo" a třeba chtěla někam odejít, dítě to obvykle vycítilo a uspávání trvalo o dost dýl)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.