| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Už půl roku máme v provozu novou myčku a já se tedy odhodlala,jak radí v návodu,ji vyčistit,protože v horním koši bylo pár hrnků blbě umytých.
Koupila jsem čistící prostředek Denkmit,který prý odmaštuje filtr a další kecy a před spuštěním čistícího programu jsem okoukla filtry,abych mohla posoudit,jak vypadají po akci.

No,bohužel příjemné překvapení/zázrAK se dle mého očekávání nekonal.
Filtry vypadaly úplně stejně hnusně jako před 50 min.čistěním vodou 65st.

Ke slovu tedy přijde osvědčený kartáč a ruční práce,přesně jako u myčky předešlé staré 18 let; celkově tak musím říct, že s designem u nových výrobků tedy pohli, ale co se týká účinnosti mytí,tak pokrok oproti staré myčce nějak extra nevnímám.

A závěrem, kupovat tyto a podobné čistící prostředky je stejné,jak když ty prachy za ně pošlete přímo po větru+zbytečně celý jeden cyklus mytí,což znamená prachy za elektřinu navíc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.