| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, zase - je to ženská v zatraceně blbý situaci, ve který by se nechtěl octnout nikdo z nás.

A neskuhrá, nejde se věšet, nějak žije a je tak spokojená.

Proč na tom hledat za každou cenu mouchy? Já bych tak jako ona žít nemohla a nechtěla, jsem na to moc velkej přizdisr-č, ale její psaní ani její rady mě nijak neiritujou. Některýma těma radama se nemůžu a nechci řídit, ale některý maj něco do sebe.

Nevnímám to ale jako nic, co by mě ohrožovalo. Ale z toho, co píše řada lidí tady, mám pocit, že oni skoro jo. A že se cítěj méněcenně, když tam ta ženská píše, co všecko ona dělá a stíhá, a snažej se na tom stůj co stůj najít nějaký negativa (přece si nemůže tolik vydělat, co chudáci děti, určitě má solidní zázemí, každej nemá takovou profesi, aby si to moh dovolit)... Ale kurnik proč? Pokud já jsem spokojená s tím, co mám a co dělám, tak proč by mě proboha mělo iritovat, že někdo žije jinak a deklaruje, že je tak spokojenej? Pokud nekecá, tak je snad fajn, že je spokojená, a pokud kecá, tak obelhává jen sama sebe a mně to zase nijak neubližuje. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.