| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já bych v tom prvním díle byla teda mladinká naivní dvacítka, která si teda bere stejně starého mladíčka, oba studují na vysoké škole, bydlí spolu a těhotná není :-) Měla bych tam takové naivní kecy, jak i přes drobné problémy to je láska mého života, jak jsme si vzájemně oporou a tak...

Ve druhém díle, který by se teda točil asi tak teď, bych teda musela říct, že toho svého jsem ani nespatřila už téměř 7 let a pořádně s ním nemluvila víc než 10 let. Že teda vím, že je ženatý a má tři děti, občas na mě vyskočí někde nějaká jejich fotka, protože společné známé máme pořád. No a já že mám teda stabilní vztah s úplně někým jiným, to dítě jedno teda, práci a tak a že je mi vlastně úplně dobře.

No a ve třetím díle, za 15 let, to nevím...

Jinak nejlepší mi připadají právě ty první díly, jednak je to hezká sonda do tehdejšího životního stylu a jednak tam ty lidi většinou ještě byli spolu... Ta mladická naivita z nich tak krásně čiší ~t~

Když se to tak vezme, tak kromě rodiny nejsem v kontaktu vůbec s nikým, s kým jsem se v těch 20ti letech znala. Ten dnešní život je prostě naprosto jiný, než byl před těmi 20ti lety... U spousty lidí už mám problém i vzpomenout si na jména (příjmení), zvlášť po relativně nedávném kolapsu telefonu, kdy jsem přišla i o ta desetiletí uložená telefonní čísla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.