| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hodně jsem se na Strnadovy těšila a nakonec jsem to musela vydýchat a vyspat se z toho.
V takto emočně vypjaté rodině by se mi dobře nežilo. A přitom byli tak fajn.
Sešly se tam asi dvě cílevědomé povahy s tahem na branku. Dostat se v minulém režimu na architekturu nebylo jen tak a dodělat ji s malým dítětem už vůbec ne. Ivana byla zvyklá zatnout zuby a makat. A tak makala, makala, až vyhořela.

To účetnictví dělala doma a nemyslím si, že by to byla práce na 10 hodin denně. Spíše u toho řešila i vaření a úklid celého toho obrovského domu a školu. Právě ze školy byla (podle mě) totálně vyšťavená. Část dětí ve škole neprospívala a kdo toto nezažil, nemá páru o tom, jak je každodenní příprava s takovým dítětem náročná.
Celou dobu pak říkala, že nemá čas na své záliby a že by nejraději utekla.

Manžela vnímám jako takového slušňáka z prvorepublikového filmu. Dělá poctivou práci, nabízí lidem poctivé zboží a ono to bohužel moc nefunguje. Tak udělá kompromis, nakoupí židle z Číny ale obchod pořád moc nejde. Tak je z toho zničený. Opravil a tím i zachránil krásný dům. Obchod ale moc neuměl.
S tou svatbou to asi bylo v podobném duchu. Říkal přece, že není normální, že se s nimi rodiče ženicha nesetkali. On to bral, že jim dává jedinou dceru a je ani neviděl. Až to dospělo k tomu, že na svatbu nechtěl jít. Doma bylo z toho dusno. A Ivana už přitom měla naplánováno, kde se bude nevěsta česat a kde se půjde kadeřnice vyčůrat :-). Chtěla ho za to zabít. Další z řady vypjatých situací, které u nich vznikají vlivem totálního fyzického vyčerpání.
Po pobytu v psychiatrické léčebně Ivana říkala, že měsíc prospala. Musela být se silami totálně na dně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.