| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já tak trošku podnikám jako OSVČ a jsem na to naprosto nevhodný typ. Když mi klient dlužil peníze, tak mi to bylo líto :-). Nakonec mi vše zaplatil, ale celá ta anabáze mi byla velmi nepříjemná a brala jsem to téměř osobně :-). Že je to debilní vím, pracuju na sobě. V určité malé části mám sklon k perfekcionismu a špatně snáším situaci, když udělám chybu, čemuž se bohužel nedá zabránit, ale stejně se s tím srovnávám špatně. Když jsem udělala chybu, tak přestože na tom měl vinu i klient, tak jsem mu dala službu zadarmo, to asi není dobré. Doma pracuji velmi neefektivně, mám velké tendence prokrastinovat, takže home office jen velmi omezeně. Šíleně nerada se prodávám, tudíž jsem pak ochotná jít pod cenu. Plus ke své profesi potřebuju i trochu další rozměr a to mi podnikání jen přímo v mém oboru neumožňuje. Možná se to někdy změní, ale pochybuju.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.