| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak u nás v městečku žádné OC nemáme. V Tescu je navíc jen lékárna, kytky, žrádlo pro zvířata a vietnamská nudle. Navíc nějaký ten flek sezení je jen u toho Vietnamce.

Sama zatím puberťáky nemám, nicméně i zde mládež obstojně zevluje. A opravdu přehršlemi bohulibých aktivit soudě toho co vídám neoplývají.
Sice nemohou zevlovat v teplém OC, musí obvykle venku, tudíž je to alespoň vice otuží. Taky peněženky asi méně trpí, neb se musí spojit s hranolkami, párkem v rohlíku nebo kebabem. Ale zas ty výdělky jsou tu oproti Praze jiné, co si budem povídat.

Místní mládež zhusta okupuje ty parky nebo dětská hřiště, ale četbě se tam nevěnuje, vlastně tam spíš dělaj binec.
Když byly mé děti malé, tak mně tím i dost štvali, jelikož jsem Xkrát musela vykázat téměř dospělé slečny z dětského kolotoče či houpaček, které si obsadili na pokec a batolata si neměla kde hrát. To bych je radši fakt odeslala do toho OC.

Vzhledem k tomu že místní studenstvo se skládá především z gymnazistů, budoucích pedagogů, soudních pracovníků, hudebníků a zdravotníků, apod tak bych dle zdejší diskuze musela předpokládat že naše společnost zjevně směřuje někam do hlubokého dna :)

OVŠEM pak si vzpomenu jak jsme trávili pubertální časy v mém mládí. A z většiny nás vyrostli super lidi !

P.S. teď mi dochází jaké štěstí že jsem ve 14 vypadla na intr a nikdo doma podrobně nezkoumal vhodnost mých volnočasových aktivit. ~f~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.