| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Grainne,
Nemocenska je porad. Ano prvni tri dny ti neplati, ale ted od ledna se ta castka zvedla. Jistota prace - mam pracovni smlouvu a tak firma prijala na me misto po dobu nemoci zastup. Porad mam kam se vratit a pokud bychom se dohodli, ze odejdu nalezi mi odstupne. Ano nemocenska neni vzdy vyplacena v radnem termiňu. Ted jsem ji treba dostala zpetne za dva a pul mesice a ted tam mam pohledavku na dalsi dva mesice. Proto si, ale clovek ma delat rezervy, aby ten vypadek ustal. Ty rezervy jsem si delala hned od prvniho zamestnani, protoze nejsem hazarder.
Znam dost lidi, kteri si ziji vyrazne nad svoje pomery. Je to jejich vec, ale pak at nikdo nechce, abych nesla za ne odpovednost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.