| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty,
z ekonomického hlediska prostě platí jen jedna rovnice. Můžeš si dovolit jen to,na co máš. Pokud si chceš dopřát něco navíc musíš si buď zvednout příjem (2 prací, změnou místa atd.) a nebo si vzít půjčku . Vzít si půjčku na zbytné věci je prostě blbost. Je to o prioritách.
Já jsem prostě od mala naučená,že půjčka-úroky je špatně. Tudíž si kupuji jen to,na co mám. Pokud nemám na hadry od Hilfigera,tak si holt koupím u Spencera nebo v CaA. Žíly mi to fakt netrhá. Já opravdu nejsem typ,který musí mít všechno co vidí. To pláčeš na špatném hrobě. I já si nemůžu spoustu věcí koupit,protože na ně nemám a za zadkem mám hypotéku a pár dalších let placení školného pro děti. To je pro mě mnohem důležitější,než nějaké pseudo kraviny.

Nemám ti to,jak dokázat,ale já jsem vyrostla opravdu v celkem skromném prostředí. Mnoho věcí jsem neměla jako dítě a moji spolužáci ano. Nejela jsem na každou švp a hory,protože mi to nikdo nezaplatil. S rodiči jsem nikdy nebyla na dovolené jako dítě. Já moc dobře vím,co to je něco nebo na něco nemít.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.