| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, vůbec nejsi hnusná ježibaba, naopak máš pravdu.

Commer - to zoufalství z Tebe čiší na hony, dokonce i tak, že začínáš být paranoidní ("ty mi toho chlapa nepřeješ ~8~").

Sorry, ale připomíná mi to jednu lidovou píseň, jak stará panna shání muže, s tím, že jí je úplně jedno, jak bude vypadat, jestli bude starej, bezzubej, bude chlastat, bude ji bít.. "nebudu já dbat, jen když bude chlap".

Puma má úplnou pravdu, na zoufalství se nalepí akorát tak další zoufalec nebo někdo, kdo toho zcele sprostě zneužije.

Tobě je fakt JEDNO, kdo večer v tý posteli bude, jen aby tam někdo byl? Je ti fuk, jestli se k Tobě bude hezky chovat, jestli si s ním budeš rozumět a bude Ti s ním dobře, jestli to třeba nebude tyran nebo sekýrmajstr, lakomec, násilník, vyžírka, jen když bude dejchat a bude ochoten s Tebou bejt?

A co "za to" nabídneš Ty jemu? I chlap je přece živej tvor a má nějaký svoje potřeby, Ty to deklaruješ tak, jako "teď mám trochu volnějc a sama se nudím a potřebuju, aby mě někdo zabavil", fakt myslíš, že pro někoho normálního, kdo by stál jako partner za to, tohle bude sebemíň zajímavý?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.