| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

vím, že se mají ptáci začít přikrmovat až po prvním sněhu... je to tak ? ten ale letos třeba v Praze skoro nebyl, tak nevím...
vypadá to, že jsi odbornice, tak se ptám. Jinak, že se nemají celoročně vím, ale jak jim to škodí (to co popisuješ) jsem netušila, takže ono to bude asi tak i u neznámé kdyby věděla tak se toho vzdá.. když neví tak dokrmuje...

já zas slyšela, že stačí zrnko soli na starém pečivu a malého ptáčka to prý může zabít, je to pravda ? Snad to nevadí labutím, kachnám, lyskám... neb ty dokrmujeme starým pečivem. A dneska jsem jim hodila starou rýži, staré těstoviny a slupky ze syrových brambor, je to OK ?
A sušený kokos prý nabobtná ve voleti a zadusí.. ? Je to nebezpečné hlavně s cukrovím :-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.