| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kivik, to tě nepotěším, zůstala jsem sama. Jsem i docela alergická na věty typu: URČITĚ si najdeš někoho LEPŠÍHO... To zaručuje jako kdo? Život? Mně ten dotyčný nasadil laťku dost vysoko, tedy na mé poměry, jsem obyčejná "žena z lidu", dost dlouho jsem se pak trápila a i když už největší soužení jakž takž přešlo, asi jsem ty následující stejně porovnávala s ním. Uteklo mi tak pár let. No a čím starší, tím se hledá hůř. (Teď už jsem ve věku, kdy se nabízí jen alkoholici nebo bezdomovci, případně kombinace obého). Ale nemůžu říct, že bych pak neměla příležitost začít si vztah s někým "kvalitním a vhodným", jen mě asi ti správní prostě nepřitahují ~q~ (výstižný smajlík). Mám tak nějak problém se sebevědomím, to je vedlejší. Myslím, že ty ale někoho "lepšího" potkáš, tento exemplář bude možno překonat, důvěra je ve vztahu snad to nejdůležitější, to určitě sama cítíš, a tady by už nebyla. Moc bych ti nějakého správňáka přála, jsi asi hodná holka. (To já teda manželku nelitovala ~t~). A věk máš ještě super. Snaž si něčím zaměstnat mozek a hlavně nerozvíjej myšlenky, jaké by to bylo, kdyby...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.