| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jentak, to je možný, kdyby předem neříkala, že je z dítěte unavená a že si potřebuje odpočinout, že je na ni malý fixovaný.
Mě zajímalo, co by se dělo, kdyby ten klučík zůstal chvíli sám bez táty...ale mám pocit, že se to nestalo. Jak by reagoval, jestli by se o chlup zklidnil...

Některé děti takhle reagují jen na své mámy, spoustukrát jsem slyšela : "mojí mamce ani druhé babičce to nedělá".
Často za tím něco je u té maminky...něco nevyřešeného v ní...touha po tom, aby dítě cítilo lásku, aby si nemyslela, že ho nemá ráda, aby se necítilo samo, aby byla dobrou matkou...a zas se tam dá najít trauma té mámy...často, velmi často.
Když se uklidní máma, uklidní se většinou i to dítě...takže čekat, až z toho děcko vyroste...možná, až vyroste z toho jejího velkého vlivu...možná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.